14° Açık
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.36

Rota Market

Adres Yenigün Mah. Bağcılar Cad. No:137 D:1Bağcılar/İstanbul

Telefon 0212 461 45 21

Faks 0212 461 45 81

E-posta m.hakkibas@rotamarketim.com

Web sitesi http://rotamarketim.com

FİRMA DETAYLARI

ŞİRKET KÜLTÜRÜ

ROTA Market’de reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

ROTA Market’in sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı” üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “Tarladan Sofraya, gıda dışı ürünleri ise risk yönetimi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir.

Sürekli eğitimlerle artan personel bilinci sayesinde, mağazalarımızda hizmet standardizasyonu sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, uygun koşullarla siz müşterilerimize sunmaktadır.

Hem iş ortaklarımız, hemde çalışanlarımız ile iş birliği içinde olarak müşterinin beklentilerini karşılama önceliklerimiz arasındadır..

MİSYONUMUZ

Perakendecilikte müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen ROTA Marketler Zinciri; ürün güvenilirliğini sağlamak adına her türlü özeni göstermektedir. En iyi ürünü en ekonomik fiyata müşteriye sunmak için elinden geleni yapmaktadır.Yenilikçi ve sorumlu yaklaşımlarımız ile sürekli gelişmeyi sağlamak en büyük hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

ROTA Market olarak birinci önceliğimiz sizlere kaliteli, taze, sağlıklı, güvenli ürünler sunmaktır. Bunu sağlamak için tüm ürünlerin temin edilmesinden – sunulmasına kadar en ince detaylara kadar dikkat eden ve süreci kontrol eden sistemimiz ile ürünleri sizlere doğru bir şekilde gelene kadar takip etmekteyiz.

TARİHÇE

Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Özbağ Gıda 1959’dan beri gıda sektöründe ve 1989 yılından buyana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Özbağ Gıda yepyeni yüzü Rota A.Ş. ile müşterilerine artık daha iyi ve “güler yüzlü” hizmet vermek için çalışıyor. Var olan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan ve açmaya da devam edecek olan Rota’ nın sloganı “ALIŞVERİŞTE YENİ ROTA’ NIZ ROTA HİPERMARKETLERİ OLSUN “Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun ve mutlu ayrılmalarına çok önem veren Rota A.Ş. çalışanları bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor. 

 Yaklaşık 60 yıldır ata-baba mesleği olan gıda işi yapan  babamız Sadullah ZERDALİ girişimiyle başlayan çok uzun bir serüveni daha sonraları Yönetim Kurulu Başkanlığını Üstlenen Mansur ZERDALİ , Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim ve Halil ZERDALİ Kardeşlerin   İstanbul Esenler’de başlayan sağlam ve hızlı büyüme anlayışıyla İstanbul genelinde mağazalar açmaya başlamıştır. 

İLKELERİMİZ

Mutlu Müşteri
Mutlu Personel
Mutlu Tedarikçi

KONSEPTLERİMİZ

Rota A.Ş. (Süpermarket Konsepti)
Rota A.Ş. (Cash & Carry Konsepti) olarak ikiye ayırabiliriz.
Rota A.Ş. konseptimiz süpermarket formatında tüketiciye doyumsuz bir alışveriş yapmak amacıyla tasarım çeşit, kalite dengelemesiyle tüketicilerimizin hizmetinde.
Rota A.Ş. Avantaj konseptimiz ile toplu tüketim yapıp toplu alışveriş yapmakisteyen müşterilerimizi hedefliyor, mağaza formatıyla zengin çeşit sunuyoruz.

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.